Cena wywoławcza
Rok produkcji
Produkt uszkodzony

Typ sprzedaży
Marka

Data wystawienia

Data zakończenia
Parking
Przebieg [KM]
Pojemność silnika [litr]
Rodzaj paliwa
IRIZAR NCENTURY

Aktualna cena:

555 750,00 PLN

Do końca: 6 dni od teraz
Ilość ofert: 0

IRIZAR NCENTURY
Rok produkcji 2013 Nr rej. GA6784V Paliwo Olej napedowy Przebieg 525762 km